Kuća-za-odmor - Rab , Hrvatska - CLK065 1
Kuća-za-odmor - Rab , Hrvatska - CLK065 2
Kuca za odmor
Rab
CLK065

Kuća-za-odmor - Rab , Hrvatska

  • Sleeps up to 14
  • 6 bedrooms
  • 5 bathrooms
  • Up to 2 pets allowed
Villa Bura Rab je zadivljujuća, moderna vila na prekrasnom kvarnerskom otoku Rabu. Ova moderna, nova vila izgrađena je kako bi se ostvarile sve vaše želje za odmor! Vila ima ukupno 3 kata, što pruža više nego dovoljno mjesta za 14 gostiju, što je maksimalni kapacitet vile. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak povezan s potpuno opremljenom kuhinjom kao i s blagovaonom. U prizemlju se također nalazi spavaća soba s vlastitom kupaonicom, kao i dnevni boravak i privatna teretana. Ovdje možete vježbati ili, ako to nije vaša ideja o odmoru, provesti malo opuštajućeg vremena igrajući stolni nogomet. U prizemlju se nalazi i privatna sauna s dodatnim tušem.

Slijedite stepenice sve dok ne dođete do prvog kata gdje se nalaze još 3 spavaće sobe, svaka sa vlastitom kupaonicom. Vila je moderna, ali u isto vrijeme i ugodna, tako da sve što trebate učiniti je uživati i opustiti se.

Za one koji vole dodatnu privatnost, vila ima i penthouse, koji je savršen za jednu manju obitelj. Ima dodatni dnevni boravak, dodatnu kuhinju i blagovaonicu kao i još 2 spavaće sobe. Jedna od spavaćih soba ima bračni krevet, a druga dva kreveta za jednu osobu. Ali ovo nije običan penthouse jer također nudi zadivljujući pogled na okolicu i obližnju plažu iz vlastitog jacuzzija. Ne čekajte predugo i rezervirajte svoju savršenu kuću za odmor! Villa Bura Rab se nalazi na otoku Rabu. I otok i glavni grad otoka, koji se također zove Rab, imaju dugačku povijest koja seže u do vremena prije Rimljana. Glavni grad otoka su naselili Iliri 350 godina prije Krista. U 10. godini prije Krista Rimski car Oktavijan August je grad Rab proglasio općinom čime je on postao neovisan. Danas se otok Rab često naziva i "sretni Rab" - Felix Arba. Dok šećete ulicama grada, i dalje možete osjetiti duh prošlosti. Možete se diviti prekrasnim gotičkim i renesansnim palačama ili istraživati srednjovjekovne ulice i zakutke, koji su uvijek puni života. Felix Arba nije jedini nadimak ovog otoka, često ga se naziva i "smaragdnim otokom", i to ne bez razloga. Rab je jedan od najpošumljenijih i najzelenijih otoka na Jadranu. Otkrijte njegovu floru i faunu na više od 100km biciklističkih i pješačkih staza, pri čemu morate obavezno uživati u pogledu koji se pruža. Rab je poznat po svome bijelom kamenu, koji je korišten pri gradnji kuća, ulica itd. Dok ste na Rabu, morate probati i rapsku tortu - poseban specijalitet na posebnom otoku!

Značajke

All Inclusive
Aparat za kavu
Gratis parking na parceli : 6 Parkirna mjesta
Kuca za odmor : 320 m2
Objekt za nepusace
Ogradeni vrt
Panoramski pogled na krajolik
Parcela direktno na obali : 580 m2
Perilica posuda
Perilica rublja
Sauna
Troskovi rezija ukljuceni
U potpunosti klimatizirano
Vanjski bazen : 33 m2
WiFi

Lokacija

Informacije o smještaju

Činjenice

  • Grupe mladih nisu dozvoljene
  • Kućni ljubimci: 2
  • Godina izgradnje: 2021
  • Naša ocjena kvalitete: 4
  • Broj gostiju: 14
  • Kreveti za djecu: 0
  • Broj djece s besplatnim smještajem (do četiri godine starosti): 0
  • Sadržaji

  • Vanjski bazen : 33 m2
  • 6 TV
  • Satelitska antena
  • Susilo za kosu
  • Playstation 4
  • Internet (besplatan, bezican)
  • oprema za vjezbanje
  • zidani rostilj
  • vanjski tus : 1 kom.
  • Vanjski grijani Bazen
  • Stolni nogomet
  • Broj hranilica za bebe: 2
  • Broj dječjih krevetića: 2
  • Sobe

  • Topla i hladna voda u kuhinji
  • Dnevna soba - Kauc na razvlacenje (2 Kapacitet objekta)
  • Kuhinja
  • Kupaonica br. 1 - Toalet: topla i hladna voda, Tus
  • Kupaonica br. 2 - Toalet: topla i hladna voda, Tus
  • Kupaonica br. 3 - Toalet: topla i hladna voda, Tus
  • Kupaonica br. 4 - Toalet: topla i hladna voda, Tus
  • Kupaonica br. 5 - Toalet: topla i hladna voda, Tus
  • Spavaca soba br. 1 - Bracni krevet (2 Kapacitet objekta)
  • Spavaca soba br. 2 - Bracni krevet (2 Kapacitet objekta)
  • Spavaca soba br. 3 - Jednolezajni krevet (2 Kapacitet objekta)
  • Spavaca soba br. 4 - Bracni krevet (2 Kapacitet objekta)
  • Spavaca soba br. 5 - Bracni krevet (2 Kapacitet objekta)
  • Spavaca soba br. 6 - Bracni krevet (2 Kapacitet objekta)
  • Sadržaji

  • elektricni stednjak
  • Hladnjak
  • Napa
  • duboko zamrzavanje
  • Aparat za kavu
  • Mikrovalna pecnica
  • Perilica rublja
  • Perilica posuda
  • Grijanje/energija

  • Potpuna toplinska izolacija
  • U potpunosti klimatizirano
  • Vani

  • Parcela direktno na obali : 580 m2
  • Ogradeni vrt
  • Gratis parking na parceli : 6 Parkirna mjesta
  • Broj ležaljki za sunčanje: 5
  • U blizini

  • Udaljenost do zracne luke: RJK : 71000 m
  • Udaljenost restorana: 300 m
  • Udaljenost obale/kupalista: 300 m (More/Kamena plaza)
  • Udaljenost grada: 3000 m (Rab)
  • Istraži